یوگا چیست؟

کلمه یوگا ، یوگ (یوغ: چوبی که هنگام شخم زدن زمین بر گردن گاو می گذارند)  که معنای آن “اتحاد” است. اتحاد بین گاو و دستگاه شخم زنی ! اتحاد بین گاوی که نزد هندوها مقدس بوده و بیانگر بخش مقدس وجود ماست و دیسکهای شخم زنی که بیانگر بدن فیزیکی ماست .

پس یوگا پیوند دهنده روان روحانی ما با وجود فیزیکی ما است و یکی از مشکلات دنیای امروز ما اینست که بدن ما حاکم بر روان ما شده و ما دایما در حال شخم زدن زمین هستیم در حالیکه بخش مقدس خود را به دنبال خود میکشیم.

 

باشگاه یوگا Agahi bartar آگاهی برتر
باشگاه یوگا Agahi bartar آگاهی برتر

کلاس‌های یوگا در
"آگاهی برتر"

باشگاه تخصصی یوگا آگاهی برتر برای هر نوع سلیقه و هر سن با هر نوع شرایط فیزیکی مختلف کلاسهای متفاوتی را عرضه میکند که متناسب با سلیقه و شرایط شما باشد. شما میتوانید با خرید تور ۱۰ جلسه ای با تمامی کلاس ها آشنا شده و در نهایت کلاس مورد نظر خود را انتخاب و ثبت نام کنید. برای مشاوره با پرسنل باشگاه کافی است همین امروز با ما یک دم نوش میل کنید.

فراموش نکنیم که تمامی شاخه های یوگا هدف واحدی دارند:

کلاس های آمادگی برای
آزمون مربی گری

حرفه مربی گری یوگا در جهان روزبروز در حال گسترش است . نیاز بشر امروز به آشتی دادن بین روح و بدن موجب شده تا حرفه مربی گری یوگا به یکی از حرف جذاب و پرطرفدار تبدیل شود. مهم نیست که قصد شما تدریس یوگا است یا تنها برای تبدیل سرگرمی خود به یک کار هدفمند این دوره را انتخاب می کنید به هرحال مربیان با تجربه باشگاه آگاهی برتر می توانند شما را برای شرکت در آزمون ورودی دوره مربی گری آماده کنند.

باشگاه یوگا Agahi bartar آگاهی برتر

کلام مربیان مجموعه

کلیپ ویدئویی باشگاه
آگاهی برتر

جهت مشاهده کلیپ روی تصویر رویرو کلیک نمایید

کانال تلگرامی مجموعه آگاهی برتر

جهت عضویت در کانال تلگرامی مجموعه آگاهی برتر، روی لوگوی تلگرام کلیک نمایید