باشگاه یوگا Agahi bartar آگاهی برتر

بخش گالری

در بخش گالری، می توانید عکس و فیلم های مربوط به مجموعه آگاهی برتر را مشاهده کنید. کافیست روی عکس‌ها کلیک نمایید تا بیشتر با محیط مجموعه و کلاس‌ها آشنا شوید.

باشگاه یوگا Agahi bartar آگاهی برتر

عکس‌های کلاس‌های مجموعه آگاهی برتر

باشگاه آگاهی برتر در سال ۱۳۹۸ در فضایی رویایی و مشجر با حضور ریاست وقت سازمان ورزش و جوانان شمیرانات جناب آقای قمی افتتاح شد. این مجموعه ورزشی با نگرش به یوگا و ورزشهای مرتبط دارای سالنهایی با مهندسی خاص است تا تبادل هوا و انرژی را تسهیل نموده و بدون تداخل امکان ورود و خروج پرتوجویان را فراهم آورد. 

در این باشگاه ورزشی، دوره‌های یوگا، تایی چی و رشته های مکمل مانند پیلاتس، باراسل و TRX برگزار میگردد.

همچنین انواع ماساژ به صورت کاملا تخصصی در فضایی آرامبخش و دلنشین ارائه می گردد.

باشگاه یوگا Agahi bartar آگاهی برتر

محیط مجموعه ورزشی آگاهی برتر

باشگاه آگاهی برتر، افتخار دارد تا از شنبه تا پنج شنبه، در محیطی بسیار دلنشین و آرامش بخش میزبان پرتوجویان عزیز باشد.

سالن شماره یک مجموعه با قطر ۱۰ متر و ارتفاع ۶ متر که با ورق مس پوشیده شده فضایی پر از انرژی و در عین حال آرام و بی صدا برای پرتوجویان فراهم می آورد. 

سالن شماره ۲ باشگاه برای انجام انواع ورزشهای پیلاتس ، تی آر ایکس ، آریال یوگا و…..طراحی شده و با سرویس بهداشتی و رختکن مستقل میتواند فضایی رویایی با منظره درختان سرسبز را برای پرتوجویان فراهم آورد. 

بالکن زیبا رو به باغ برای صرف یک دم نوش در بوفه باشگاه و اتاق ماساژ که در انتهای باشگاه و در سکوت کامل ساخته شده از دیگر امکانات باشگاه میباشد که در مجموع فضایی آرام و بدور از تنش های روزانه را در قلب شمیرانات برای شما فراهم می آورد.

 

کانال تلگرامی مجموعه آگاهی برتر

جهت عضویت در کانال تلگرامی مجموعه آگاهی برتر، روی لوگوی تلگرام کلیک نمایید