مجموعه سلامتی و ورزشی آگاهی برتر

باشگاه آگاهی برتر در سال ۱۳۹۸ در فضایی رویایی و مشجر با حضور ریاست وقت سازمان ورزش و جوانان شمیرانات جناب آقای قمی افتتاح شد. این مجموعه ورزشی با نگرش به یوگا و ورزشهای مرتبط دارای سالنهایی با مهندسی خاص است تا تبادل هوا و انرژی را تسهیل نموده و بدون تداخل امکان ورود و خروج پرتوجویان را فراهم آورد. 

سالن شماره یک مجموعه با قطر ۱۰ متر و ارتفاع ۶ متر که با ورق مس پوشیده شده فضایی پر از انرژی و در عین حال آرام و بی صدا برای پرتوجویان فراهم می آورد. 

سالن شماره ۲ باشگاه برای انجام انواع ورزشهای پیلاتس ، تی آر ایکس ، آریال یوگا و…..طراحی شده و با سرویس بهداشتی و رختکن مستقل میتواند فضایی رویایی با منظره درختان سرسبز را برای پرتوجویان فراهم آورد. 

بالکن زیبا رو به باغ برای صرف یک دم نوش در بوفه باشگاه و اتاق ماساژ که در انتهای باشگاه و در سکوت کامل ساخته شده از دیگر امکانات باشگاه میباشد که در مجموع فضایی آرام و بدور از تنش های روزانه را در قلب شمیرانات برای شما فراهم می آورد.

قبل
بعد

محیط باشگاه

حیاط مشجر و زیبای باشگاه در بدو ورود به شما خوش آمد می گوید و به محض ورود به باشگاه حال و هوای شما دگرگون شده و تمامی مشکلات و دغدغه ها را پشت سر خواهید گذاشت . به همین خاطر به شما پیشنهاد میکنیم به محض ورود به محوطه باشگاه تلفن همراه خود را خاموش کنید و با خود عهد ببندید که ساعاتی را در لحظه حال و اکنون زندگی کنید. شما قدم اصلی را برداشته اید و در باشگاه ثبت نام کرده اید پس امروز و در این لحظه اینجا باشید . هیچ اتفاقی در بیرون نخواهد افتاد که نتوانید دو ساعت بعد آنرا بررسی کنید.

حتی پله های مزین به درخت مو شما را پله به پله به ملاقات با خود دعوت میکند پس با هر پله به خود یادآوری کنید که قصدتان برای حضور در کلاس چیست.

 

باشگاه یوگا Agahi bartar آگاهی برتر

دسترسی آسان

دسترسی آسان به وسایل نقلیه عمومی ( بر خیابان اصلی) و وجود پارکینگ مسقف طبقاتی در جوار باشگاه (ساختمان لیدو) امکان دسترسی بدون دغدغه را برای پرتوجویان فراهم می آورد. به شما پیشنهاد میکنیم تا حد امکان از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید تا قبل از رسیدن به باشگاه استرس رانندگی را کاهش داده و بعد از ترک باشگاه انرژی خوب ایجاد شده در کلاس را با خود به منزل ببرید.

باشگاه یوگا Agahi bartar آگاهی برتر

پذیرش گرم و صمیمی

رسپشن گرم و صمیمی باشگاه در خدمت شماست تا یک تجربه خوب از تمرینات شما را پشتیبانی کند . لطفا فراموش نکنید فرم های نظرخواهی را در خصوص میزان رضایت از نحوه سرویس دهی رسپشن در صندوق پیشنهادات بیاندازید . فراموش نکنید برای داشتن دنیایی بهتر : See Something , Say Something

باشگاه یوگا Agahi bartar آگاهی برتر

کافه آیورودا باشگاه

بوفه آیورودا باشگاه، با دم نوش های گیاهی و لاته شیر و زردچوبه و بنابر فصل با سالادها و سوپ های تهیه شده بر اساس علم آیورودا در فضایی گرم و صمیمی پذیرای شما پرتوجویان بوده و میتواند مکانی مناسب برای گردهم آیی های دوستانه شما باشد.

ماساژ آگاهی برتر

اتاق ماساژ

اتاق ماساژ ، زیباترین بخش باشگاه است که میتواند بدور از سروصدای خیابان و هیاهوی باشگاه در فضایی رویایی یک تجربه بی نظیر از انواع ماساژهای ریلکسی و درمانی را برای شما به ارمغان بیاورد. کارت های تبریک بخش ماساژ میتواند بهترین هدیه برای مناسبتهای مختلف باشد.

سالن های باشگاه

سالن شماره ۱

سالن اصلی باشگاه با سقف شش متر و بصورت دوار و بدون زاویه ساخته شده و روی سقف با ورق مس پوشیده شده است . این دو خصوصیت منحصر بفرد سالن اصلی باشگاه ، علاوه بر تسهیل در تهویه ، موجب گردش انرژی و ایجاد فضایی دلپذیر برای انجام تمرینات است. همچنین هر سالن دارای سرویس بهداشتی و رخت کن مربوطه است هر چند که شما میتوانید از امکانات هر دو سرویس و یا هر دو رخت کن استفاده کنید.

مجموعه سرویسهای بهداشتی و رختکن های باشگاه توسط پرسنل مستقر در باشگاه بصورت مداوم نظافت شده و بهترین سرویس را در اختیار مراجعین قرار میدهد.

سالن شماره 2

سالن شماره دو باشگاه  مجهز به میله های سقفی جهت انجام تمرینات TRX ، اریال ، سویئنگ و … بوده که جوشکاری آن به اسکلت ساختمان و زیر نظر کارشناسان زبده انجام گرفته و از ایمنی بالا برخوردار است. آیینه های قدی از یک سو و پنجره های دلباز رو به باغ از سوی دیگر فضایی عالی برای انجام تمرینات فراهم نموده است.

آشنایی با تیم آگاهی برتر

خانم شایلین معصومی
مسئول بخش کافی شاپ
خانم نیوشا شهریاری
مسئول ثبت نام شیفت صبح
قبل
بعد
خانم راحله یعقوبی
مدیر مجموعه آگاهی برتر
خانم شبنم هوشمندراد
مدیریت بخش ماساژ
قبل
بعد

کلیپ مجموعه آگاهی برتر

کانال تلگرامی مجموعه آگاهی برتر

جهت عضویت در کانال تلگرامی مجموعه آگاهی برتر، روی لوگوی تلگرام کلیک نمایید